راهنمای ثبت فروشگاه راهنمای خرید راهنمای سایت
محل تبلیغمحل تبلیغمنبع فایل های موجود در سایت شخص فروشنده است ودرغیر این صورت منبع درج و با رضایت کامل مولف قرار میگرد
این تحقیق برای واحد تاریخ سینما (2) دانشكده سینما وتئاتر دانشگاه هنر نوشته شده است یكی از دغدغه های همیشگی دوستداران سینما مطلع شدن ودنبال كردن راه هایی است كه سینما از بدو تولد در نقاط مختلف جهان رفت وتحولاتی است كه دچارش شد یكی از این سرزمین ها كه از تاریخ سینمای قابل توجهی برخوردار است كشور هلند است ودر این تحقیق به مطالعه سرگذشت سینما در این س
دسته بندی ساختمان
بازدید ها 335
فرمت فایل doc
حجم فایل 41 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 42
قیمت: 10,000 تومان
سینما

فروشنده فایل

کد کاربری 2
کاربر

فهرست مطالب

عنوان                                  صفحه

پیشگفتار............................... 4

مقدمه.................................. 7

 

با توجه به منابع ومرجوعات موجود این تحقیق در چندین بخش تنظیم شده است.بخش اول درباره سرزمین هلند بخش دوم نگاهی به سینمای هلند و بخش سوم نهادها و موسساتی كه در این سرزمین در زمینه سینما فعالیت می كنند.

در این تحقیق به منابع مكتوبی مراجعه شده در آخر به آن ها به تفضیل اشاره خواهد شد. عبارات یا واژه هایی كه احتمال می رود خواننده با آنها ناآشنا باشد در پاورقی صفحه ها تعریف شده وهمچنین به نقل قول ها وتعاریف به طور جامع پرداخته شده است.

امیدواریم بتوانیم در این چند صفحه كوتاه به طور مناسب به این موضوع پرداخته باشیم  و تلاشمان در این باره نتیجه مطلوبی داشته باشد.

سینما یك وسیلة ارتباط جمعی سرگرم كننده ای است كه همانند مطبوعات مصور ، گرامافون، رادیو و تلویزیون ، ساخت امروزی آن بر تكنولوژی گسترده ای كه در قرن بیستم متولد شده است استوار می باشد گر چه پیدایش و رشد مراحل سینمای امروز پیشینه در تلاش مخترعین، مهندسین ، دانشمندان ،‌صنعتگران و هنرمندان سال های سده ی پیش دارد ،‌اما آن چه ما امروز به عنوان سینما می شناسیم ، همزمان با‌ آغاز قرن بیستم حضور فعال خود را اعلام می دارد و تكامل آن موازی با پیشرفت های فنی هشتاد و چند سال گذشته پیش می رود . برخلاف سایر رسانه های تولید و توزیع پیام ، سینما حامل شیوه نوینی از تجربیات دراماتیك است رابطة متقابل میان نیازهای خلاقة هنرمند و استفاده از آن منابع تكنولوژیك است كه در دسترس وی قرار دارد. تكوین تكنولوژی سینما مفهومی فراتر از صرفاً توسعه ی مراحل عملی داشته است . این تكوین همیشه گونه ای مشاركت همراه با تعارض ، برای هنرمند خلاق به همراه آورده است. این خاصیت را هنگامی كه نوآوری علمی سال های دهه 1890 به رسانه های مردمی امروزی بدل می شود بهتر و سریع تر ملاحظه می نماییم .

 

مقدمه

سینما از بدو تولد به سرعت در سرزمین های متعدد ومختلفی گسترش یافت وطبق ویژگی ها و خصیصه های این سرزمین ها دچار تحولات وپیشرفت هایی شد كه از طرفی مهم واز جهت دیگر جالب و خواندنی هستند.

سینما مانند هر هنری به هر سرزمینی كه رفت جزئی از آن شد و یك شخصیت پیدا كرد. اینگونه سینما شد یك سرزمین ، یك ملت.

سینمای هر كشور راه درازی را طی كرده راهی كه در آن متولد شده شكل گرفته، بزرگ شده ،تغییر كرده وروح گرفته است .سینمای كشور هلند هم تاریخ بزرگی دارد.سینمایی كه بسیار تحت تاثیر حوادث سیاسی وا جتماعی وعوامل فرهنگی بوده است. سینمایی كه مانند دوچشم به تمام تاریخ این سرزمین چشم دوخته و آن را ثبت كرده است.

همیشه تاثیر پذیرترین رسانه هر سرزمین ،سینماست ودقیقا به همین دلیل است كه شیوه فیلمسازی ونوع آنها در هر نقطه از جهان منحصر به فرد است. در سرزمین سینمای داستانی رونق دارد و در جای دیگر مستند وانواع دیگر.

فایل های مرتبط ( 8 عدد انتخاب شده )
تهویه ساختمان (تمیز كردن كانالها
تهویه ساختمان (تمیز كردن كانالها

آموزش تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست
آموزش تولید سنگ مصنوعی سمنت پلاست

بیش از 500 بلوک (آبجکت) آماده و زیبای اتوکد (عمران)
بیش از 500 بلوک (آبجکت) آماده و زیبای اتوکد (عمران)

آبجکتهای بسیار زیبای هنر و معماری اسلامی در قالب اتوکد قابل ویرایش
آبجکتهای بسیار زیبای هنر و معماری اسلامی در قالب اتوکد قابل ویرایش

طراحی میكسرها و كاربردهای آنها
طراحی میكسرها و كاربردهای آنها

پی سازی – عملیات بنایی – اجرای سقف – كارهای فلزی در ساخت یك ساختمان
پی سازی – عملیات بنایی – اجرای سقف – كارهای فلزی در ساخت یك ساختمان

طرحی‌نوین در ساخت اسكله‌های شناور
طرحی‌نوین در ساخت اسكله‌های شناور

سازه‌های فولادی
سازه‌های فولادی

محل تبلیغمحل تبلیغ
پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل فروش

بالا