راهنمای ثبت فروشگاه راهنمای خرید راهنمای سایت
اموزش کامل و تصویری از اپلود بوی
تاریخ خبر: پنجشنبه 28 مرداد 1395 7100 بازدید
توضیح کوتاه:
ندارد

اگربا دانلود فایل های حجیم  و فایل فلش ها مشکل دارید با دقت به تصاویر و موارد اموزشی دقت کنید!

1-ابتدا فایل کم حجمی که از سایت دانلود کردید توسط نرم افزار Winrar از حالت فشرده حارج کنید.

لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار Winrar برای کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز در صورت نیاز

 لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار Winrar برای تلفن همراه و سیستم عامل اندروید در صورت نیاز

2-بعد از اینکه فایل را از حالت فشرده خارج کردید وارد پوشه مورد نظر بشید و فایل تکست به نام لینک دانلود + پسورد را باز کنید


3-سپس لینک اصلی دانلود فایل رو از ابتدا ت انتها خیلی با دقت Copy و سپس در مروگر خود Paste کنید و اینتر را بزتید تا صفحه اصلی دانلود باز شود .

3-سپس لینک اصلی دانلود فایل رو از ابتدا ت انتها خیلی با دقت Copy و سپس در مروگر خود Paste کنید و اینتر را بزتید تا صفحه اصلی دانلود باز شود .


5-همانطور که طبق تصویر میبینید اگر لینک را صحیح کپی کرده باشیدصحفحه دانلود باز شده و نام فایل مورد نظر رو برای شما به نمایش می اورد. دراین قسمت گزینه دانلود رایگان وبا تاخییر رو بزنید.

6-پس از اینکه شمارش معکوس به پایان رسید .شما رمز لینک رو که زیر همان لینکی هست که ازفایل تکست کپی کردید در قسمت کادر رمز وارد میکنید و سپس ایجاد لینک دانلود را میزنید .در وارد کردن پسورد به نکات زیر دقت کنید ( اگر زیر لینک در فایل تکستی که دریافت کردید پسوردی وجود نداشت بدان معنی هست که لینک مورد نظر پسورد ندارد و نیازی به انجام این مرحله نیست)

- رمز اگر تنها عدد هست خیلی با دقت دستی وارد کنید.

-اگر ترکیبی از حروف و عدد است.با دقت از ابتدا تا انتها های رمز را Copy  و سپس در کادر مربوط Paste کنید.یا اگر دستی وارد میکنید به حروف ک.چک وبزرگ دقت کنید.

-اگر رمز را کپی میکنید مراقب باشید هنگام کپی کارکتر اضافه جای خالی هم به اشتباه کپی نکنید چرا که یک فاصله به عنوان کارکتر حساب می شود و در نتیجه رمز را اشتباه وارد میکنید.

 

7- رمز فایل زیر همان لینکی هست که از ابتدا دریافت کردید .مانند تصویر زیر (اگر زیر این لینک پسورد وجود نداشت بدان معنی است که لینک فایلی که دریافت کردید بدون پسورد است و نیازی به وارد کردن پسورد نیست)

8- اگر مراحل رو به طور صحیح انجام داده باشید زمانی که روی ایجاد لینک دانلود میزنید لینک دانلود مستقیم با قابلیت رزویم وسط صفحه برای شما قبال استفاده هست که کافی هست روی ان کلیک کنید تا دانلود فایل اغاز شود.

9- دربرخی موارد ممکن هست برای دانلو فایل با پیغام زیر روبرور شوید. این پیغام زمانی روخ میدهد که حجم فایلی که قصد دانلود ان را دارید بالای 1 یگ باشد. به این منظر طبق تصویر گزینه ورود و ثبت نام را میزنیم.

10- طبق تصویر گزینه عضویت رایگان را انتخاب کنید.

 11-سپس یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید.ایمیل خود را وارد کنید. یک پسورد انتخاب کنید و ان را تکرار کنید.و در اخر روی گزینه عضویت کلیک کنید تا ثبن نام شما تکمیل شود. سپس با همان یوزر و پسورد .وارد حساب کاربریتان شوید.

 12-سپس یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید.ایمیل خود را وارد کنید. یک پسورد انتخاب کنید و ان را تکرار کنید.و در اخر روی گزینه عضویت کلیک کنید تا ثبن نام شما تکمیل شود. سپس با همان یوزر و پسورد .وارد حساب کاربریتان شوید و مراحل شمارش معکوس و وارد کردن رمز و ایجاد لینک دانلود را بزنید تا لینک دانلود مستقیم در وسط صفحه برای شما اماده استفاده شود.

نکات مهم در مورد دانلود :

1-موقع دانلود و یا در بین دانلود به هیچ عنوان از چیز شکن استفاده نکنید. زیرا لینک های دانلود به ای پی حساس هستند و در صورت تغییر در ای پی شامل (استفاده از چیز شکن -خاموش روشن شدن مودم) لینک قبلی ناکار امد است و باید لینک قبلی را از دانلود منیجر حذف و مجدد عملیات دانلود فایل را انجام دهید.

2- در ادامه مورد1اگر در هنکام دانلود با ارور ای پی مواجه شدید و بدانید که در هنگام دانلود ای پی شما تغییر کرده (به دلایل مختلف مانند استفاده از چیز شکن یا خاموش روشن شدن مودم ) باید لینک قبلی را حذف  ومجدد مراخل دانلود و ایجاد لینک را انجام دهید.

3-سرعت دانلود از لینک های اپلود بوی در حالت استفاده رایگان بستگی به سرعت نت شما دارد.برای مثال اگر سرعت مناسبی داشته باشید در همین جالت سرعتی حدود 400 تا 700 کیلوبایت بر ثانیه خواهید توانست دانلود کنید و نیازی نیست حتما اشتراک ویژه دانلود را تهیه کنید.اما اگر سرعت اینترنت شما بسیار بالا است و میخواهید هنگام دانلود سرعتی بالغ بر 1 مگ داشته باشید باید از این لینک اشتراک ویژه دانلود که هزینه چندانی هم ندارد خریداری کنید تا بتونید بدون محدودیت سرعت دانلود داشته باشید.

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل فروش

بالا