راهنمای ثبت فروشگاه راهنمای خرید راهنمای سایت
تکمیل فرم خرید
اگر قصد خرید هر گونه فایل فلش یا اموزش مربوط به بخش موبایل رو دارید حتما ، تاکید میکنم حتما قوانین خرید در لینک زیر رو مطالعه کنید وسپس اقدام به خرید کنید.
< < < < قوانین خرید فایل فلش و اموزش های بخش موبایل > > > > >
در صورت عدم مطالعه قوانین بالا هیچ مسئولیتی به عهده ما نخواهد بود
نام فایل

فایل فلش فارسی G630-U10 (رام G630-U10) بیلد 161

قیمت 4,000 تومان
نام  
نام خانوادگی  
ایمیل    
موبایل  
دانلود >
هنگام خرید حتما مشخصات حقیقی خود را ثبت کنید ، جهت دریافت هر گونه پشتیبانی نیاز هست .
در صورتی که هر گونه مشکل یا سوالی قبل یا بعد از خرید دارید حتما لینک زیر رو مطالعه کنید
< < < < مشکلات و سوالات متداول > > > >
راهنمای پرداخت و دانلود فایل

به این نکته توجه داشته باشید مطالب این قسمت در هر زمان ممکن هست تغییر کند.بنابراین در هر دفعه خرید این قسمت رو به دقت مطالعه کنید

حتما قبل از خرید هرگونه فایل فلش - رام - محصولات اموزشی مربوط به بخش تلفن همراه قوانین خرید و پشتیبانی و بخش مشکلات و سوالات متداول رو به دقت مطالعه کنید و سپس افدام به خرید کنید.

-اگر در این صفحه لینک دانلود ظاهر نشود بعلت گزارش تخلف و غیر فعال شدن فایل از طرف سایت می باشد.

-در صورتی که از لینک گوگل بصورت مستقیم به بخش دانلود وارد شده اید روی نام فایل کلیک کنید تا به بخش توضیحات فایل منتقل شوید.

-حتما موقع خریدو گزارش فایل و یا بخش تماس با ما ایمیلی صحیح و با دقت وارد کنید. (پاسخ شما به ایمیلی که ثبت میکنید ارسال می شود)

-با کلیک بر روی دکمه دانلود به صفحه پرداخت هدایت می شوید و می توانید با کلیه کارت های بانکی پرداخت را انجام دهید.

-پس از پرداخت به صفحه دانلود منتقل می شوید و می توانید همان لحضه فایل را دانلود کنید.(اگر حجم فایل چند کیلوبایت بیشتر نیست این لینک (مشکلات و سوالات متداول ) را کاملا مطالعه کنید

نکات مهم در ارتباط با واحد پشتیبانی  : 

-قبل از هر گونه تماس با واحد پشتیبانی بخش قوانین خرید  و سوالات و مشکلات متداول رو دقیق مطالعه کرده و سپس اقدام به تماس کنید.

 - در صورتی که سوال یا مشکل شما جز سوالات یا مشکلاتی باشد که در بخش سوالات و مشکلات متداول  به طور دقیق توضییح داده ایم به هیچ عنوان به ان پاسخ داده نخواهد شد.

- در موقع تماس احترام و ادب و متانت را رعایت کنید.

- رسیدگی به هر گونه سوالات یا مشکلات پس از خرید بسته به ترافیک کاری بین 30 دقیقه تا 24 ساعت خواهد بود ( لذا پس از مطرح کردن گزارش یا سوال از طریق روش هایی که در پایین قرار داده شده منتظر پاسخ بمانید و از تکرر در این کار بپرهیزید )

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل قبل یا بعد از خرید از طریق راه های زیر با کارشناسان فنی در تماس باشید.

1- از طریق سامانه پشتیبانی انلاین واقع در پایین سمت چپ سایت و شروع گفتگوی زنده ( زمانی که پشتیبانی انلاین هست حتما از این طریق مشکل یا سوال خود را مطرح کنید)

2- از طریق منوی تماس با ما و یا گزارش مربوط به فایل.(حتما در وارد کردن ایمیل خود دقت کنید و ایمیل صحیح وارد کنید. زیرا پاسخ گزارش شما به همان ایمیل ارسال می شود)

3- از طریق تلگرام  و پیام به شماره 09120218371 ( شماره مورد نظر رو در تلگرام سیو کرده و پس از رفرش کردند به مخاطبین تلگرام شما افزوده خواهد شد و میتوانید پیام ارسال کنید)

4 -ارسال پیام یا تماس با شماره 09120218371  (تماس درساعات و روز های کاری از ساعت 10 الی 14 و 17 الی 22 |). بدیهی است در صورت عدم پاسخگویی تلفنی از روش های 1 تا 3 جهت رسیدگی به پرسش یا سوالات خود استفاده کنید.)

 

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل فروش

بالا