راهنمای ثبت فروشگاه راهنمای خرید راهنمای سایت

سوالات متداول

راهنمای سایت

- خرید به چه شکل از سایت انجام می شود ؟

پاسخ : پس از پر کردن مشخصات دریافتی و زدن دکمه پرداخت به درگاه پرداخت متصل شده و خرید رو به صورت انلاین انجام میدهید و سپس درصورت موفقیت امیز بودن خرید به سایت برگشت داده شده و فایل مورد نظر رو دانلود میکنید.

به این نکته توجه داشته باشید برخی فایل ها مثل پایان نامه –مقاله –پاور پوینت –تحقیق  که حجم کمتری دارند در خود سایت اپلود شده و پس از خرید همان فاصل اصلی رو دریافت میکنند. اما برخی فایل ها و اموزش ها که مربوط به تلفن همراه هستند و حجم بالایی دارند  پس از خرید انلاین یه فایل کم حجم فشرده رو دانلود خواهید کرد.این فایل کم حجم رو از حالت فشرده خارج کرده یک فایل تکست که حاوی لینک دانلود و پسورد لینک دانلود فایل است برای شما قابل مشاهده و استفاده خواهد بود

-فایل فلش یا رام دانلود کردم اما حجم ان بیشتر از چند کیلو بایت نیست چرا؟

- فایل کم حجمی را دانلود کردم اما نمیدانم چطور ان را دانلود کنم؟

-حجم فایل خیلی کم است و چند کیلو بایت بیشتر نیست؟

-با دانلود از اپلود بوی مشکل دارم راهنمایی نیاز دارم!

-برای دانلود فایل از اپلود بودی اکانت ویژه میخواهید چه کاری انجام دهم؟

پاسخ : ابتدا شما فایل تکستی که دانلود کردید رو باز میکنید یک لینکuplodboy وجود دارد که لینک رو از ابتدا تا انتها در مروگر کپی میکنید تا صفحه دانلود فایل و نام فایل در بالا نمایش داده شود. صفحه ای برای شما باز میشود که دو راه را جهت دانلود به شما پیشنهاد میکند ، روی گزینه دانلود با تاخیر و محدود کلیک کنید ، حال به صفحه جدیدی منتقل میشود که باید 45 ثانیه صبر کنید ،پسورد مورد نظر رو داخل کادر کپی پیست کنید. حال روی ایجاد لینک دانلود کلیک کنید. لینک دانلود در وسط صفحه اماده شده حالا با کلیک روی لینک ساخته شده میتوانید دانلود خود را آغاز کنید.اموزش کامل و تصویری از اپلود بوی در لینک زیر قرار گرفت .برای ورد روی تصویر زیر کلیک کنید.

سرعت دانلود بستگی به سرعت دانلود خود شما دارد و اگر به هر شکلی وسط دانلود قطعی صورت گرفت لینک قابلیت رزویم دار که میتوانید در دانلود منیجر استفاده کنید.

- من تمام مراحل دانلود رو انجام دادم اما صفحه دانلود باز نمی شود ویا ارور ای پی میدهد و یا نصفه دانلود می شود؟

پاسخ : اگر به نکات گفته شده در راهنمای دانلود از اپلود بوی توجه کرده باشید به هیچ عنوان چنین اتفاقی رخ نمی دهد. دقت داشته باشید این نوع مشکلات وقتی رخ میدهد که درهنگام دانلود یا در بین دانلود از چیز شکن استفاده کنید ویا مودم اینترنت شما خاموش  و روشن شود. اگر چنین اتفاقی افتاد لینک دانلود قبلی را حدف و عملیات دانلود رو مجدد انجام دهید.

- من فایل رو دانلود کردم اما هنگام اکسترکت ارور می دهد!

-با اکسترکت فایل مشکل دارم!

- فایل اکسترکت نمی شود!

پاسخ : تمام فایل های فشرده ای که برای دانلود قرار میگیرند تماما تست شده و یکبار پس از اپلود , دانلود می شوند و بعد روی سایت قرار میگیرند.لذا اگر برای خروج از حالت فشرده مشکل دارید یا ناقص اکسترکت می شود ویا هنگام اکسترکت ارور می دهد از سه حالت خارج نیست که به ترتیب جهت رفع مشکل انها را بررسی کنید

1- از اخرین نسخه Winrar استفاده کنید.فایل هایی که قرار میگیرند عموما با پسوند rar-zip-7z هستند که معمولا شما نسخه قدیمی نرم افزار وینرر را روی سیستم نصب دارید برای همین موقع اکسترکت با ارور مواجه می شوید.لذا نسخه قبلی نرم افزار winrar را حدف و اخرین نسخه ان را از لینک زیر دریافت و نصب نمایید.

لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار Winrar برای کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز در صورت نیاز

 لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار Winrar برای تلفن همراه و سیستم عامل اندروید در صورت نیاز

2-موقع دانلود نام ان را به یک نام بلند یا فارسی تغییر داده اید و یا اون را در پوشه هایی متعدد یا مسیر بلند قرار داده اید. اگر این گونه هست توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از نام فارسی برای پوشه یا در مسیر بلند قرار ندهید. یک نام کوتاه انگلیسی برای مثال abc و در یک مسیر کوتاه برای مثل درایو d ان را قرار داده و سپس توسط اخرین نسخه نرم افزار وینرر ان را از حالت فشرده خارج کنید.

3- فایلی که دانلود کردید احتمالا ناقص دانلود شده لذا ان را حذف و مراحل دانلود رو مجدد انجام دهید.

- من اموزش یا فایلی دانلود کردم که فرمت ان پی دی اف pdf هست اما باز نمی شود

- لینک های موجود در فایل پی دی اف باز نمی شود!

-فایل را نمیتوانم باز کنم !

1- ساده ترین کار جهت رفع این مشکلات این است که شما فایلی که دانلود کردید و فرمت ان پی دی اف هست یا بگرید و بکشید و ان را روی مروگر گوگل کروم رها کنید. (مرورگر گوگل کروم به طور پیش فرض اخرین نسخه نرم افزار های مورد نیاز برای خواندن فایل هایی با فرمت pdf را دار هست و بدون هیچ مشکل اموزش با فرمت pdf ویا لینک های موجود در فایل pdf توسط این مرورگر باز می شود.

2- اگر به هر ترتیب نمیخواهید مورد شماره 1 رو انجام بدید باید موارد زیر رو بررسی کنید.

-موقع دانلود نام ان را به یک نام بلند یا فارسی تغییر داده اید و یا اون را در پوشه هایی متعدد یا مسیر بلند قرار داده اید. اگر این گونه هست توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از نام فارسی برای پوشه یا در مسیر بلند قرار ندهید. یک نام کوتاه انگلیسی برای مثال abc و در یک مسیر کوتاه برای مثل درایو d ان را قرار داده و سپس توسط اخرین نسخه نرم افزار وینرر ان را از حالت فشرده خارج کنید.

- از اخرین نسخه ادابی ریدر جهت مشاهده فایل ها استفاده کنید.

لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار Adobe Reader برای کامپیوتر و سیستم عامل ویندوز در صورت نیاز

  لینک دانلود اخرین نسخه نرم افزار  Adobe Reader برای تلفن همراه و سیستم عامل اندروید در صورت نیاز

 

- من فایل رو دانلود کردم اما پسورد ان اشتباه هست!

99 درصد پسورد فایل صحیح است و شما اشتباه ان رو وارد میکنید. پسورد رو با دقت از ابتدا تا انتها کپی وداخل کادر مربوط پیست نمایید ویا اگر دستی وارد میکنید به بزرگی و کوچیکی حروف دقت نمایید.اما اگر تحت هر شرایط مطمن شدید پسورد مشکل دارد  با واحد پشتیبانی تماس بگیرید و بعد از دادن مشخصات خرید مشکل خودتون رو مطرح کنید

-ایا فایل های اموزشی وفایل فلش های تعمیراتی مربوط به بخش تلفن همراه دارای گارانتی بازگشت هستند؟

پاسخ : فایل های اموزشی و فایل فلش های مربوط به بخش تلفن همراه 99 درصد تست شده وبعد برای فروش قرار گرفته به همین دلیل به هر دلیلی گارانتی نخواهد داشت اما این رو هم بداند بخش پشتیبانی تا زمان حل مشکل کنار شما خواهد بود واگر به ما ثابت شود مشکلی در فایل یا اموزش وجود دارد طی مستنداتی که از شما دریافت میکنیم مبلغ  100 درصد به شما برگشت داده خواهد شد.

-من پرداخت رو انجام دادم هزینه هم کم شد اما لینک دانلود رو دریافت نکردم!

 پاسخ : جهت بررسی خریدتون در سایت و درگاه پرداخت  لطفا ایمیل یا شماره تلفنی که موقع خرید ثبت کردید به همراه  4 رقم اخر شماره کارتی که مبلغ رو ازش پرداخت کردید یک پیامک یا در تگلرام  به شماره 09120218371 با متن زیر ارسال کنید .( به هیچ وجه در این مورد تماس نگیرید)

من پرداخت ناموفق داشتم . ایمیلی یا شماره ای که موقع خرید ثبت کردم ------- این هم 4 رقم اخر شماره کارتی که مبلغ رو از اون پرداخت کردم ----------

پس از دریافت پیام از روی شما اگر پرداخت شما موفقیت امیز بوده باشه  لینک دانلود فایل به ایمیلی که موقع خرید ثبت کردید ارسال می شود و از طریق پیامک به شما اطلاع داده میشه.اما اگر پرداخت شما ناموفق باشد و مبلغی به جساب ما واریز نشده باشه – ازطریق پیامک به شماره اطلاع رسانی میشه که خریدتون ناموفق بوده و در صورت نیاز مجدد خرید رو انجام دهید. دراین صورت مبلغی هم اگراز شما کسر شده باشه  در شکبه بانکی هست که طی 1 تا 48 ساعت اینده به شما برگشت خواهد خورد.

- فایلی رو میخواهم دانلود کنم که نام یا لینک فایل برای خرید نمایش داده نمی شود و برای پرداخت نمی ورد

 پاسخ : اینکونه فایل ها فعلا غیر فعال هستند و ممکن هست مشکل داشته باشند که تا زمان رفع مشکل لینک خرید انها غیر فعال می باشد.هر زمان که اصلاح شوند لینک خرید انها مجدد فعال خواهد شد

 

نکات مهم در ارتباط با واحد پشتیبانی  : 

-قبل از هر گونه تماس با واحد پشتیبانی بخش قوانین خرید  و سوالات و مشکلات متداول رو دقیق مطالعه کرده و سپس اقدام به تماس کنید.

-قبل از هر گونه پیام اگر خریدی داشتید و با مشکل مواجه هستید . مشخصات خرید شامل ایمیل وشماره تلفنی که موقع خرید ثبت کردید رو ارسال کنید و دقیق در مورد مشکل خود توضیح دهید . به گزارش ها و پیام های بی سر و ته مثل " زدم جواب نداد " به هیچ عنوان رسیدکی و پاسخ داده نخواهد شد.

 - در صورتی که سوال یا مشکل شما جز سوالات یا مشکلاتی باشد که در بخش سوالات و مشکلات متداول  به طور دقیق توضییح داده ایم به هیچ عنوان به ان پاسخ داده نخواهد شد.

- در موقع تماس احترام و ادب و متانت را رعایت کنید. چرا که درصورت عدم رعایت این بند به مشکل یا سوال شما به هیج وجه رسیدگی نخواهد شد.

- رسیدگی به هر گونه سوالات یا مشکلات پس از خرید بسته به ترافیک کاری بین 5 دقیقه تا 24 ساعت خواهد بود ( لذا پس از مطرح کردن گزارش یا سوال از طریق روش هایی که در پایین قرار داده شده منتظر پاسخ بمانید و از تکرر در این کار بپرهیزید )

در صورت وجود هر گونه سوال یا مشکل قبل یا بعد از خرید از طریق راه های زیر با کارشناسان فنی در تماس باشید.

1- از طریق سامانه پشتیبانی انلاین واقع در پایین سمت چپ سایت و شروع گفتگوی زنده ( زمانی که پشتیبانی انلاین هست حتما از این طریق مشکل یا سوال خود را مطرح کنید)

2- از طریق منوی تماس با ما و یا گزارش مربوط به فایل.(حتما در وارد کردن ایمیل خود دقت کنید و ایمیل صحیح وارد کنید. زیرا پاسخ گزارش شما به همان ایمیل ارسال می شود)

3- از طریق تلگرام  و پیام به شماره 09120218371 ( شماره مورد نظر رو در تلگرام سیو کرده و پس از رفرش کردند به مخاطبین تلگرام شما افزوده خواهد شد و میتوانید پیام ارسال کنید) یا روی تصویر زیر کلیک نمایید.

4 -ارسال پیام یا تماس با شماره 09120218371  (تماس در روز های کاری از ساعت 10 الی 14 و 17 الی 22 ) در صورت عدم پاسخگویی تلفنی از روش های 1 تا 3 جهت رسیدگی به پرسش یا سوالات خود استفاده کنید.)

پشتیبانی از تمامی بانک ها-فایل فروش

بالا